بیوتروریسم فوق نوین:

#بیوتروریسم یعنی ترور، بیمار کردن و یا کشتن فرد یا یک جمعیت با عوامل بیولوژیک بیماریزا مثل میکرب ها، ویروس ها، قارچ ها و #سموم_بیولوژیک.
دشمنان بشریت دیگر با اسلحه و بمب دانشمندان و مردم را ترور نمی کنند بلکه با آخرین علوم و فناوری های نوین بیوتروریسم نوین ایجاد شده است، عوامل نوین #بیولوژیک و سموم #بیولوژیکی بسیار خطرناک تر از آنچه در طبیعت هست سنتز می کنند و می سازند.
دیگر فقط به جسم شما صدمه نمی زنند تا تجارت بیماری کنند بلکه، ذهن، روان اعصاب و حتی اعتقادات و فرهنگ و سبک زندگی شما را هم با #بیوتروریسم تغییر می دهند و تجارت می کنند
. تا شما آن طور زندگی کنید که آنها می خواهند. آنچه بخورید که آنها می گویند، آنپه بپوشید و آرایش کنید که آنها تبلیغ می کنند و حتی آنطور فکر کنید که انها دیکته می کنند.
یعنی تبدیل شدن انسانها به برده های نوین تحت کنترل #نظام_سلطه با بیوتروریسم.
بله شاید به نظر عجیب بیاید ولی واقعیت تلخی است که علوم‌ و فناوری های فوق پیشرفته نوین که باید برای رفاه و سلامت جامعه استفاده شود بعنوان ابزار هایی خطرناک‌ در دست نطام سرمایه داری و مراکز تحقیقاتی نظامی برای کنترل جمعیت؛ کنترل غذا ( تراریخته، #فست_فود و انواع نوسابه ها تنقلات؛ دخانیات و …) و روش های نوین کنترل ذهن، تغییر فرهنگ‌ و سبک زندگی و حتی دست کاری ژنتیکی شما استفاده می شوند.
ما در آینده شما را با جدید ترین تهدیدات بیولوژیک و بیوتروریسم آشنا خواهیم‌ کرد تا مراقب سلامت جسم‌ و روح و روان و #سبک_زندگی_سالم خود و فرزندانتان باشید.

#بیوتروریسم #تراریخته #بیولوژیک #محصولات_تراریخته #صهیونیسم #سبک_زندگی #غذای_دستکاری_ژنتیکی #یهود #ترور_بیولوژیک #سلاح_بیولوژیک
خوراک پاک،پاسداشت شعور ایرانی.

@sunttco